Haberler Haber Detayı

Korkuteli Belediyesi Kick Bokx Takım sporcuları Korkuteli Belediye Başkanımız Hasan Ali İrban’ı makamında ziyaret etti. Başkan İrban’ı ziyaret eden sporculara Kick Bokx Milli Takım ve Korkuteli Belediyesi Kick Bokx Takım Antrenörü Şükrü Haksız, Korkuteli Belediyespor Kulüp Başkanı Muammer Yavuz ve yöneticiler eşlik etti.

14-20 Ocak 2019 tarihleri arasında Antalya’da yapılacak olan Türkiye Açık Kick Boks Turnuvası’na katılmadan önce Başkan İrban’ı ziyaret ettiklerini ifade eden Kick Bokx Antrenörü Şükrü Haksız, “ Başkanımız her zaman bizim yanımızda ve gerekli desteği veriyor. Turnuvaya katılmadan önce kendisini ziyaret etmek istedik” dedi.

Ziyarete gelen sporcular, kulüp yöneticileri ve antrenör ile bir süre sohbet eden Başkan İrban, “ Her zaman sporun ve sporcunun yanındayım” dedi. 14-20 Ocak 2019 tarihleri arasında Antalya’da yapılacak olan Türkiye Açık Kick Boks Turnuvası’a katılacak olan sporculara başarılar dileyen Korkuteli Belediye Başkanı Hasan Ali İrban, “ Sizlerinde bildiği gibi hiçbir başarı kendiliğinden gelmiyor. Başarmak ve zirvede kalmak için planlı ve çok çalışmak gerekiyor. Sizlerin daha fazla başarı elde edeceğinizden hiç şüphe duymuyorum. Biz her zaman sporun ve sporcunun yanındayız. Başarıyı ödüllendirmek için ne gerekiyorsa yaparız. Önümüzdeki Pazartesi günü Antalya’da yapılacak olan Türkiye şampiyonasının ilk ayağında çetin bir mücadele vereceksiniz. Hepinize ayrı ayrı başarılar diliyorum” dedi.

Milli takımlarda mücadele etmek isteyen bir sporcunun pazartesi yapılacak olan Türkiye Açık Kick Boks Turnuvası gibi üç turnuvada mücadele etmesi gerektiğini ifade eden Kick Bokx Milli Takım ve Korkuteli Belediyesi Kick Bokx takımı Antrenörü Şükrü Haksız, “ Pazartesi katılacağımız turnuva ilk etap. Yıl içerisinde yapılacak olan diğer iki etap’a katılan sporcuların puanları toplanarak zirvede yer alan sporcu milli takıma gidiyor. Ben sporcularıma inanıyorum. Bu ilk etap’da gereken başarıyı elde ederek yıl içerisinde yapılacak olan diğer etaplara moralli başlayacaklardır. Göreve geldiği günden itibaren hep yanımızda olan ve her türlü desteği veren Belediye Başkanımız Sayın Hasan Ali İrban’a teşekkür ediyoruz” dedi.