Haberler Haber Detayı

Korkuteli Belediyesi Alaeddin mahallesinde bulunan Kurtlar mezarlığına 150 adet sedir ağacı dikti. Talepleri üzerine 150 sedir ağacının dikildiğini gören vatandaşlar Korkuteli Belediye Başkanı Hasan Ali İrban ve personeline teşekkür ettiklerini söylediler.

Konuyla ilgili kısa bir açıklama yapan Korkuteli Belediye Başkanı Hasan Ali İrban şunları söyledi: “ Duyarlı bir vatandaşımız elinde 5 adet sedir ağacı olduğu ve bu ağaçları değerlendirmemizi talep etti. Bizde ağaç fidanlığımızda bulunan 145 adet sedir ağacını da alarak yine vatandaşın talebi olan kurtlar mezarlığına 150 adet sedir ağacı dikimini yaptık. Ağaçlarını dikimini gerçekleştiren Park ve Bahçeler Müdürümüze ve personeline teşekkür ederim. Hizmetlerimiz aralıksız olarak devam ediyor” dedi.

Belediye tarafından mezarlığa dikilen ağaçları gören vatandaşlar büyük bir mutluluk duyduklarını belirterek, “ Kurtlar mezarlığının çevresine ağaç dikilmesi için Belediyemize talepte bulunmuştuk. Mezarlıkların tamamı Büyükşehir Belediyesinin sorumluluğunda olmasına rağmen bizim talebimizi geri çevirmeyen Belediye Başkanımız Sayın Hasan Ali İrban ve ekibine teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştular.