Haberler Haber Detayı

Türkiye Kick Boks Şampiyonası giderek Korkuteli’li sporculara sürpriz yaptı. Sporculara destek için şampiyona giden Başkan İrban’ı Türkiye Kick Boks Federasyon Başkanı ve Wako Avrupa As Başkanı Salim Kayıcı karşıladı. TASKK Türkiye Kick Boks Şampiyonasını ziyaret eden İrban’la yakından ilgilenen Başkan Kayıcı, Korkuteli Belediye Başkanı Mimar Hasan Ali İrban Elazığ’da devam eden TASKK Şampiyona anısına Başkan İrban’a Kick Box eldiveni hediye etti.

Konuyla ilgili kısa bir açıklama yapan Korkuteli Belediye başkanı Mimar Hasan Ali İrban şunları söyledi: “ Elazığ ilimizde 3 Temmuz 2018 tarihinde başlayıp,11 Temmuz 2018 tarihinde son bulacak olan  TASKK Türkiye Kick Boks Şampiyonasının düzenlendiği salona giderek sporcularımıza sürpriz yaptık. TASKK Türkiye Kick Boks Şampiyonasına Korkuteli Belediyespor Kulübü olarak 8 sporcumuzun katıldık. Dun itibariyle 60 kilo sporcumuz Sena Amine Nur Özgen 1.nci olurken,  55 kilo da Elif Tarayan ve 65 kilo da Rabia Demir 3.ncü oldular ”dedi.

 Diğer sporcularında Ring ve Tatamiye çıkacaklarını ifade eden Başkan İrban, “ Antrenörümüz Şükrü Haksız’dan aldığımız bilgiye göre Cumartesi  (bugün)  48.kiloda Merve Bulut ringe cikacak. Ayrıca Pazar (yarın) günüde 42.kiloda miniklerde İbrahim Gökmen,  Cemilehan Kuzu , Rabia Özgen ve Pazartesi günü Yıldızlar 46kiloda Gülay Öztürk Tatamiye çıkacaktır.İnşallah bu sporcularımızda derece elde eder. Bizlerle yakından ilgilenen ve şampiyona anısına şahsıma Kick Boks eldiveni hediye eden Türkiye Kick Boks Federasyon Başkanı ve Wako Avrupa As Başkanı Sayın Salim Kayıcıya çok teşekkür ediyorum ” şeklinde konuştu.

Korkuteli Belediyspor Kick Boks Takım Antrenörü Şükrü Haksız, Başkan İrban’ın beklenmeyen ziyaretinden dolayı çok mutlu olduklarını ifade ederek şunları söyledi: “ Belediye başkanımızın sporcularımıza destek amaçlı ziyareti hem sürpriz hem de sporcularım için büyük bir moral oldu. Çok mutlu olduk. Burada elde edeceğimiz başarıları Belediye Başkanımız Sayın Hasan Ali İrban’a hediye ediyoruz” dedi.