Haberler Haber Detayı

Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mehmet Ali Alkan Korkuteli Belediye Başkanı Mimar Hasan Ali İrban’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Başkan İrban’ı ziyaret eden Başkan Alkan’a daha önceki dönemlerde Korkuteli Belediye Başkanlık görevini  yapmış olan Adnan Uğurlu, yine daha önce Korkuteli ilçe Jandarma Komutan Vekilliği yapan Emekli Jandarma Başçavuş Metin Arık ve İlçemiz esnaflarından Mevlüt Bulut eşlik etti. Başkan İrban ziyaretlerinden dolayı Antalya Şoförler ve Otomobilceler odası başkanı Alkan ve yanındakilere teşekkür ettiğini belirterek ziyaretten memnunluk duyduğunu söyledi.

 Belediye başkanı İrban’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunduklarını açıklayan Alkan, “ İlçemizin yeni bir belediye başkanı var. Yeni başkanımıza ve ekibine yeni görevinde başarılar diliyoruz” dedi. Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mehmet Ali Alkan ve yanındakiler daha sonra Korkuteli Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Memioğlu’nu makamında ziyaret ederek ona da başarı dileklerinde bulundular.