Haberler Haber Detayı

Elmalı Belediye Başkanı Av. Ümit Öztekin Korkuteli Belediye Başkanı Mimar Hasan Ali İrban’ı makamında ziyaret etti. Başkan İrban’ı ziyaret eden Başkan Öztekin’e Elmalı Belediyesi Meclis Üyeleri Ramazan Adıgüzel, Fatih Özgür, Osman Durdemir ve Ak Parti Elmalı İlçe yönetiminden Ali Özekoğlu ve Metin Karataş eşlik etti. Başkan Öztekin ve ekibinin ziyaretinde Korkuteli Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Memioğlu, Mehmet Manavoğlu ve Korkuteli Belediyesi’nin Ak Partili meclis üyeleri de bulundu.

Başkan İrban’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Elmalı Belediye Başkanı Av.Ümit Öztekin şunları söyledi: “ Hasan Ali İrban Başkanımıza hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Kendisiyle yıllar önceden tanışıyor ve aynı çatı altında siyaset yapıyoruz. Yeni görevinde üsten başarılar diliyorum” dedi.

Başkan Öztekin ve Elmalı Belediyesi Meclis Üyelerinin ziyaretinden mutluluk duyduklarını ifade eden Korkuteli Belediye Başkanı mimar Hasan Ali İrban’da Öztekin ile hem Antalya Büyükşehir Belediyesi Meclisinden hem de daha önceden tanıştığını ifade ederek, “ Elmalı Belediye Başkanımız Ümit Öztekin, Elmalı Belediyesi Meclis Üyeleri Ramazan Adıgüzel, Fatih Özgür,Osman Durdemir ve Ak Parti Elmalı İlçe yönetiminden Ali Özekoğlu ve Metin Karataş’ın ziyaretinden mutluluk duyduk.Bizde başkanımıza ve ekibine çalışmalarında başarılar diliyoruz”  dedi.