Haberler Haber Detayı

Belediyemiz Asfalt çalışmalarını Bozova mahallesinden başlattı. Bozova mahallesinde bu gün astar atımı yapılan yollar sathi kaplama asfalt oluyor. İlçe merkezi ve bazı mahallelerde bulunan yollarda zemin çalışmalarının tamamlandığı ve önümüzdeki günlerde bu yollarında asfalt olacağı belirtildi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Korkuteli Belediye Başkanı Hasan Gökce şunları söyledi: “ Asfalt yapım çalışmalarının  Bozova  mahallemizden başlattık. Bozova mahallemizde yaklaşık olarak 7 km sathi kaplama asfalt yapılıyor” dedi.

Asfalt için bazı yollarda zemin çalışmalarının tamamlandığını ve asfalt yapımına hazır olduğunu ifade eden Başkan Gökce, “ilçe merkezinde, Küçüklü, Çıvgalar,Yeşiloba,Mamatlar,Kozağacı,Sülekler,Başpınar mahallelerinde bulunan bir çok yolumuzda stabilize  çalışmalarını önce tamamladık. Bu yollarımız önümüzdeki günlerle asfalta kavuşturacağız. Aynı zamanda bazı mahallelerimizde stabilize çalışmaları aralıksız olarak devam ediyor” şeklinde konuştu.

Asfalt yapım çalışmalarının bu yıl erken başlatıldığını açıklayan Korkuteli Belediye Başkanı Hasan Gökce, “ Hedeflediğimiz yolları asfalta kavuşturacağız. Daha öncede ifade ettiğim gibi programlı olarak 2019 yılına kadar yol sorununu tamamen çözmeyi hedefliyoruz ”dedi.

Asfalt yapımı yanı sıra kilitli parke taşı, bordür ve kaldırım çalışmalarının da aralıksız devam ettiğinin altını çizen Başkan Gökce, “ Bazı mahallelerimizde bulunan yolların kilitli parke taşı döşeme çalışmaları aralıksız olarak sürdürülüyor” şeklinde konuştu.

Bozova mahallesinde bazı yolların  kilitli parke taşı yapımı devam ediyor.