Haberler Haber Detayı

Korkuteli Engelli Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği  (KORENDER) Üyeleri Belediye Başkanı Hasan Gökce’yi ziyaret etti. Dernek üyeleri Derneğin açılışı ve Kermesini Başkan Gökce’yi davet ettiler.

Kısa adı KORENDER olan Korkuteli Engelli Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ‘nin 10 Mayıs 2017 tarihinde açılış töreni ve kermes’i gerçekleşeceğini ifade eden dernek üyeleri başkan Gökce’nin engelli bireyler konusunda çok hassas olduğunu ve devamlı olarak onların yanında olduğunu söylediler.

KORENDER’in açılış töreni ve Kermes’ine katılacağını belirten Başkan Gökce,böyle bir derneğin gerekli olduğunu ifade etti. Dünyaya gelen her bireyin potansiyel bir engelli olduğunu unutmaması gerektiğini söyleyen Başkan Gökce, "birey olarak bizler normal ve sağlıklı bir yaşantı sürdürürken engelin nereden ve nasıl geleceği tahmin edemeyiz. Bu nedenle her birimiz potansiyel bir engelliyiz" dedi.

Açılış ve kermes daveti yapıldığı için mutlu olduğunu söyleyen Başkan Gökce, Engeli ne olursa olsun bireylere destek verildiği zaman birçok başarının ortaya çıktığını ifade etti.

Başkan Gökce, "Engelli bireylerin önünde bulunan engellerin ortadan kaldırılması ve engellilik konusundaki toplumsal duyarlılık ve farkındalığın güçlenmesini gönülden arzuluyorum. Son yıllarda hükümetimiz bu konuda olumlu adımlar atıyor. Gerek kurumum, gerekse şahsım olarak engelli kardeşlerimizin her zaman yanındayım ve olmaya devam edeceğim" şeklinde konuştu.

vivitrol what is a ldn low dose naltrexone india
vivitrol lowdosenaltrexone org low dose naltrexone india
dr bihari ldn what is naltrexone used to treat naltrexone efficacy
low dose naltrexone side effects multiple sclerosis drinking while taking naltrexone low dose naltrexone buy online
naltrexone prescribing information lowdosenaltrexone how to get naltrexone
difference between naloxone and naltrexone revia naltrexone cancer
naltrexone solubility link naltrexone interactions
naltrexone how does it work go vivitrol canada
naltroxon naltrexone for pain opiate blocker implant
does naltrexone show up on a drug test ldn benefits low dose
narcan challenge test nalprexon naltrexone side effects weight loss
cyklokapron heavy periods cyklokapron virketid cyklokapron wikipedia