Haberler Haber Detayı

Türk-İş Belediye İş Sendikası Korkuteli Temsilciliği dün 1 Mayıs İşçi bayramını kutladı. Dün saat 10.00’da baraj altı piknik alanında bir araya gelen Belediye işçileri 1 Mayıs Dünya İşçi ve Emekçi bayramı şölen havasında kutladılar.İşçi Bayramı etkinliğine Korkuteli Belediye Başkanı Hasan Gökce, Belediye Başkan Yardımcıları Hasan Önal,Metin Aslan,Süleyman Memioğlu ve Mehmet Batı,Belediye Meclis Üyeleri,Siyasi parti temsilcileri,bazı muhtarlar ve işçi aileleri katıldı.

Dün Türkiye’de 1 Mayıs Dünya İşçi ve Emekçi Bayramı kutlamaları gerçekleşti. Türk-İş Belediye İş Sendikası Korkuteli Temsilciliğ’de her yıl olduğu gibi 1 Mayıs İşçi Bayramını kutladı. Kutlamalara katılan misafirleri Belediye İş Sendikası Korkuteli Temsilciliği Baş temsilcisi İsmail Aslan ve İşçi temsilcisi Mehmet Kara karşıladı.

1 Mayıs Dünya İşçi ve Emekçi bayramı etkinliğinde İşçi temsilcisi Mehmet Kara’nın yaptığı konuşmanın ardından Kutlamalara katılan Korkuteli Belediye Başkan Hasan Gökce ve Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Batı’da birer konuşma yaptı.

Katılımlarından dolayı tüm misafirlere teşekkür eden İşçi temsilcisi Mehmet Kara, “ İçinde bulunduğumuz karanlıklardan bizlere mutlu geleceğin kapılarını açacak tek anahtar birlik beraberlik ve kardeşliğimizdir.1 Mayıs bir hesaplaşma günü değil,çalışanların sorunlarının gündeme taşındığı çözümlerin bulunduğu gün olmalıdır. Bu gün burada sendikalı olmayan kalmasın ’diyen emekçi kardeşlerimin iradesini görüyorum. Babam bu gün işten atılmasın ’diyen çocukların yaşama sevinçlerini görüyorum.1 Mayıs emek ve dayanışma günü hepinize kutlu olsun diyorum” dedi.

Korkuteli Belediyesi Fen İşleri Müdürü Mehmet Batı, “ Belediye çalışanları olarak tüm işçi kardeşlerimizle birlikte İlçemize hizmet etmekten gurur duyuyoruz. 1 Mayıs emek ve dayanışma günü başta ülkemiz olmak üzere tüm dünya işçi ve emekçilerine kutlu olsun. Kutlamalarımıza katılan tüm misafirlerimize teşekkür ediyorum ”dedi.

1 Mayıs Dünya İşçi ve Emekçi bayramı etkinliklerine katılan Korkuteli Belediye Başkanı Hasan Gökce, üretimde, hizmette bir çok alanda işçilerin katkısına vurgu yaptı.Tüm dünya işci ve emekçilerinin günün kutlayan Başkan   “ Hizmetlerimizin memleketimize,vatandaşlarımıza sağlıklı,sıhatli düzgün bir şekilde ulaşa bilmesi için emek veren işçi kardeşlerimi bu vesileyle tekrar kutluyorum.Onların verdiği emeğe her zaman sonsuz saygı duyuyoruz.Belediye personelimizin hazırlamış olduğu Bu özel günde bir araya geldik.Katılımlarından dolayı tüm  misafirlere teşekkür ediyorum.Yola çıktığımız günden itibaren sizlerin emekleriyle ilçemiz için bir şeyler yapmaya gayret ediyoruz.Biz amiriyle,memuruyla,işçisiyle bir bütünüz.Amacımız hedefimiz ilçemize,vatandaşımıza en iyi hizmeti vermektir.Hizmetimize katkı koyan herkese sonsuz teşekkür ediyorum.Başta kendi  işçilerimiz,emekçilerimiz olmak üzere tüm Dünya işçilerinin 1 Mayıs Dünya İşçi ve Emekçi bayramı kutluyorum” dedi.

vivitrol treatment myjustliving.com naltrexone rapid detox
low dose naltrexone side effects myjustliving.com revia prescribing information
low dose naltrexone side effects myjustliving.com revia prescribing information
vivitrol drug interactions low dose natrexone revia manufacturer
naltrexone prescribing information charamin.com how to get naltrexone
difference between naloxone and naltrexone low dose naltrexone buy online naltrexone cancer
naltrexone how does it work go vivitrol canada
naltrexone how does it work lasertech.com vivitrol canada
naltrexone opiate withdrawal naltraxone nalprexon
naltroxon sigridw.com opiate blocker implant
ldn online house.raupes.net c naltrexone
naltrexone interactions low dose naltrexone fibromyalgia reviews naltrexone reviews
where can i buy low dose naltrexone go naltrexone multiple sclerosis
what is naltrexone hydrochloride used for go naltrexone 1.5 mg
side effects of revia naltrexone information ldn low dose
side effects of revia low dose naltrexone withdrawal ldn low dose
buy ldn online vivitrol shot cost low dose naltraxone
paroxetin ja alkoholi fmedalkohol.site paroxetin serotonin
quetiapin demens quetiapin 75 mg quetiapin urin
finasterid proscar finasterid receptfritt finasterid ct 1 mg
finasterid proscar eogvitaminer.site finasterid ct 1 mg
finasterid proscar finasterid medikament finasterid ct 1 mg
cyklokapron heavy periods cyklokapron virketid cyklokapron wikipedia
cyklokapron heavy periods cyklokapron virketid cyklokapron wikipedia
cyklokapron heavy periods cyklokapron virketid cyklokapron wikipedia