Haberler Haber Detayı

Korkuteli Belediyesi Osman Önal İlköğretim Okulu Öğrencilerini Antalya'da hizmet veren Özel Gülen Kalpler Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezine götürdü. Belediye Başkanımız Sayın Hasan Gökce’nin talimatıyla gerçekleştirilen Huzurevi ziyaretinde katılan Osman Önal İlköğretim Okulu 4.sınıf öğrencileri ve huzurevi sakinleri duygusal anlar yaşadı.

Korkuteli Belediyesi Özel Kalem Müdürü Mahmut Hayri Ayan, Belediye psikologu Sabiha Çoban, Osman Önal Okulu Müdür Yardımcısı Durmuş Sarıcalar ve Rehberlik Öğretmeni Ufuk Güzel’in katılımıyla gerçekleşen ziyarette çocukları gören huzur evi sakinleri mutluluğu ve hüznü bir arada yaşadılar.

Huzurevi sakinleri ve öğrenciler cephesinde duygusal anlar yaşanırken bazı öğrenciler daha önce yaptıkları resimleri huzurevi sakinlerine hediye ettiler. Bir ara müzik eşliğinde eğlenen huzurevi sakinleri ve öğrenciler bol bol sohbet etti.

Büyüklerinin nasihatlerini can kulağıyla dinleyen minikler ziyaretlerini büyüklerinin ellerini öperek ve karanfiller vererek tamamlandırdı. Ziyaret sonrasında Huzurevi yetkilileriyle sohbet eden öğrenciler akıllarına takılan soruların yetkililere yönelterek bilgi aldılar. 

Geçtiğimiz yıllarda huzurevinde müdürlük yapan Korkuteli Belediyesi Kurum Psikologu Sabiha Çoban bu tür ziyaretlerin önemine değindi. Çoban, Huzurevlerine yapılan ziyaretlerin burada bulunan yaşlıları mutlu ederken, aynı zamanda ziyarete gelen kişilerin aile bağlarını geliştirdiğini söyledi. Çoban, bu tür ziyaretlerin sık sık yapılması gerektiğini belirtti.

where to get abortion chcemyprawdy.org abortion clinic houston tx
abortion denver bouncingaroundeuroom.eu abortion in the first trimester
abortion pill online smartfish.co.uk dilate and curettage
where to buy abortion pill boombopracing.com forms of abortion
same day abortion clinics mediasoft.pro threatened abortion
cialis coupon 2015 cialis coupon free prescription drug discount card
cialis free sample coupons coupons for drugs free discount prescription cards
coupons for prescription medications travelpolis.it internet drug coupons